Babské rady

Vyrobte si účinný prostředek na tvrdou vodu z domácích surovin

Budete potřebovat pouhé dvě ingredience, abyste si vytvořili perfektní odstraňovač tvrdé vody. Znáte přece nevzhlednou bílou korozi, kterou voda způsobuje především na bateriích… Máme fígl, jak na ni…

Zejména lidé, kteří používají vodu ze studny, trpí tímto problémem, který se může odrážet i na kvalitě vody. Totiž tato voda nezanechává stopy nejen na zjevných okrasných částech interiérového sanitárního vybavení, ale katastrofální stopy zanechává i uvnitř. Všelijaké změkčovače nejrůznějších značek bohužel nejsou efektivním řešením, a tak vyhazujeme zbytečně peníze za produkty, které nepřináší žádné účinky. Zkuste si proto vyrobit domácí recept, jak na tyto skvrny. Zcela se vyvarujete nebezpečné chemii, navíc tyto ingredience máte povětšinou doma. Kdykoli tak zaznamenáte nový problém, můžete jej vyřešit tímto.

Co budete potřebovat na domácí odstraňovač skvrn:

  • Coca-Colu
  • Vodku
  • Prázdnou láhvičku z rozprašovačem

Postup je následný a naprosto jednoduchý:

Uvedené ingredience smícháte dohromady v láhvi s rozprašovačem a je hotovo. Použití vyžaduje postříkání postiženého místa, poté nechte sloučeninu působit. Po chvíli uvidíte jak se „koroze“ a další skvrny a estetické nedostatky začnou loupat a ztrácet. Co se týče vnitřního použití, čas od času touto směsí „protáhněte“ odtoky. Ovšem vodka není cenově levná sranda, proto s tím opravdu šetřete, protože i s malým množstvím uděláte spoustu efektu. Rozhodně se budete těšit z přípravku ze zdravotně nezávadných ingrediencí. Až zase jednou budete pít panáka vodky, nebo ho kombinovat s Coca-Colou, vzpomeňte si na jejich společný účinek. Můžeme se jen dohadovat, jestlipak tato „směs“ takto pročistí i naše otvory a ku prospěchu, nebo spíše naopak?…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button