Babské rady

Údržba toaletní mísy se saponátem na nádobí? Až uvidíte proč, poběžíte to také zkusit!

Měli byste určitě zkusit tento efektivní a velmi užitečný trik. Každému se někdy stane, že se ucpe záchod. Ač vám nemůžeme zaručit, že to bude fungovat pokaždé, je větší šance, že se obsah toaletní mísy podaří uvolnit a po spláchnutí voda odteče.

saponátMnoho lidí říká, že jim tento trik fungoval. Podívejte se na instruktážní video, ať víte přesný postup. Trik byl prováděn se saponátem mýdlové konzistence a údajně tento účinek má i tekutý prací gel.

 

Jak na pročištění záchodu bez pístu

Stačí postupovat podle těchto jednoduchých pokynů:

Do záchodové mísy nalijte asi ½ šálku tekutého saponátu. Saponát je hustší a těžší, než voda, takže by vše mělo dopadnout podle očekávání. Saponát na nádobí nechte v záchodové míse působit cca 30 minut. Po této době je potřeba záchodovou mísu naplnit trochou horké vody, tzn. nalít jí z nějaké nádoby přímo do mísy.

Dejte tolik vody, abyste měli jistotu, že vám záchodová mísa nepřeteče. Pokud trik nefunguje, zopakujte ho ještě jednou. Pokud přece jen toaletu nejde spláchnout, nechte tento trik působit přes noc a ráno uvidíte. Voda by měla odtéct. Když to takhle budete dělat častěji i preventivně, toaleta by se neměla ucpávat vůbec nebo zřídkakdy.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button