Tiskové zprávy

Trápí vás únava, křeče a nespavost? Pomůže účinný hořčíkový olej

O hořčíku jistě všichni víme, že patří k nejdůležitějším minerálům v našem těle. Je totiž potřeba při více než 300 různých tělesných reakcí. Smutnou realitou ale je, že jej většina populace nemá dostatek. To se pak může projevovat zvýšenou podrážděnosti, náladovostí, nespavostí a dalšími negativními pocity. Jak jej tedy tělu dodat dostatek? Zjistíte, že jediným řešením nemusí být jen tradiční pilulky.

Přirozeně a přes kůži

Obvykle se hořčík doplňuje pomocí klasických kapslí. Jeho velkou nevýhodou ale je, že takto přijatý hořčík je v trávicím traktu vystaven různým procesům, které snižují jeho vstřebatelnost. Existuje ale lepší a efektivnější způsob. Tím je hořčíkový olej, které se nanáší na kůži. Tudy se dostává do krevního oběhu. Velice snadno a rychle se vstřebává a rychle proniká do těla, kde může ihned působit.

Jak vám olej pomůže?

Takový způsob doplňování hořčíku je zejména prospěšný tehdy, když vás trápí svalové křeče po náročném fyzickém výkonu. Velmi rychle totiž dokáže svaly zrelaxovat a ulevit vám od bolesti. Stejně dobrý efekt má také tehdy, pokud trpíte nespavostí. Můžete jej nanášet před spaním na oblast šíje, kterou příjemně uvolní, a vy budete snadněji usínat. Jak vám dále může prospět?

  • Snižuje únavu a vyčerpání.
  • Pomáhá dosáhnout elektrolytické rovnováhy.
  • Zajišťuje normální činnost nervové soustavy.
  • Přispívá k udržení dobrého stavu kostí.

Jak olej aplikovat?

Olej koupíte v lahvičce a je ihned připraven k použití. Aplikujte jej přímo na pokožku, ale vyhněte se čerstvě oholeným místům nebo oblastem, kde jsou otevřené rány. Olej nastříkejte přímo na pleť a vetřete do pokožky. Zde pak nechte působit přibližně 20 minut. Poté ho můžete buď setřít, anebo kůži omyjte trochou vody. Nejefektivněji působí olej zejména v podkolenní nebo podpažní jamce. Je zde hodně lymfatických cest, z nichž se následně hořčík dostane snadno do krevního oběhu. Olej s praktickým rozprašovačem prvotřídní kvality můžete koupit na woldoshop.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button