Babské rady

Trápí vás nechutní švábi? Zkuste na ně tento fígl

Kdo by chtěl doma žít s hmyzem – nikdo. Bohužel zrovna švábi trápí spoustu domácností a navíc dokážou přežít i v extrémně náročných podmínkách, ba dokonce i když jej zbavíte hlavy!

Tak drastičtí ale nebudeme. Jak se tedy zbavit tohoto nezvaného hosta, kterého společnost ještě stále považuje za znak zanedbané domácnosti? Tak zaprvé budete potřebovat 100% kyselinu boritou, dále vejce, cukr, vidličku a misku. Vejce dejte vařit na patnáct minut, poté odstraňte skořápku, vyjměte žloutek, který dále dáte do misky. Smíchejte s kyselou, přidejte šálek cukru a vytvořte hmotu. Pozor však na děti a domácí mazlíčky!

Z hmoty vytvořte kuličky a ty rozmístěte na různá místa po celém domě, speciálně se pak zaměřte na rohy, skříně, kuchyňskou linku a police, protože švábi milují tmavá a vlhká místa, takže i koupelnu nebo toaletu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button