Hubnutí

Tohle jedl celých 18 let, aby si udržel perfektně tvarované tělo

Nejspíš už jste slyšeli o slavném herci Jasonu Stathamovi a určitě souhlasíte, že má pořád jedno z nejúžasnějších mužských těl na planetě. Mnoho lidí je zvědavých, jaké je jeho tajemství a jak si své perfektně tvarované tělo udržuje.

V tomto článku vám, prozradíme jeho dlouholeté tajemství. Jedním z hlavních důvodů, proč má tak perfektní svaly, je totiž jeho zájem o sporty. O sporty se zajímá už od dětství.

Měli byste tedy vědět, že hrál fotbal, a že byl také součástí britského národního plaveckého týmu. Jason se věnoval také Kung Fu, karate, boxu a neustále dodržuje přísnou dietu a cvičební plán. V jednom rozhovoru řekl, že 95 % jídla, které sní, je zdravé jídlo, a těch zbylých 5 % je nezdravé jídlo, které jí jen čas od času.

postavaPodle Jasona je stěžejní vyvarovat se v odpoledních hodinách cukru a škrobu. Lepší možností je jejich konzumace během dopoledne, takže se v průběhu dne spálí. V jiném rozhovoru Jason prohlásil, že k snídani jí müsli, čerstvé ovoce, ovesné vločky nebo vařená vajíčka. Jeho obědy jsou přísně kontrolovány.

Tvrdí také, že pokud konzumujete zdravé jídlo, budete se cítit a vypadat mnohem lépe. Nicméně je důležité nejíst po 19. hodině. Také dodal, že pro dobré zdraví je nezbytné vypít alespoň tři litry vody  denně a také trochu ovocného džusu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button