Hubnutí

Snídaně, která vám za pouhý měsíc pomůže zhubnout 4,5 kilo

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne. Dává nám totiž energii potřebnou po celý den. Je proto více než důležité, aby vaše snídaně byla kvalitní a obsahovala alespoň 20 % z vašeho denního kalorického příjmu. Představujeme vám jednu z nejzdravějších snídaní, která vám pomůže zbavit se kilogramů navíc. Obsahuje také vitamíny a minerály, které mají vliv na kůži, vlasy a na urychlení metabolismu.

Chutné, zdravé a efektivní

Pokud se rozhodnete jíst tuto snídaní během následujícího měsíce, budete nejenom lépe spalovat tuky, ale také dojde k přirozené očistě těla od nahromaděných toxinů a k vyřešení střevních problémů, kterými mohou lidé trpět.

Složení:

  • 300 ml kefíru (nebo nízkotučného jogurtu)
  • 2 lžíce ovesných vloček
  • 1 lžička mletého lněného semínka
  • 1 lžička kakaového prášku
  • 5-7 švestek

Příprava:

Švestky v misce zalijte 100 ml vroucí vody, zakryjte a nechte odstát po dobu 5 až 10 minut. V jiné míse si smíchejte ovesné vločky, lněné semínko a kakao. Následně přidejte kefír a dobře promíchejte. Vyndejte švestky z misky s vodou, nakrájejte je na malé kousky a přidejte do mísy s připravenou směsí. Opět promíchejte a nádobu umístěte do chladničky. Snídani si připravujte ve večerních hodinách. Když budete ráno vstávat, budete mít připravenou zdravou a chutnou snídani, která bude zároveň naprostou bombou pro hubnutí. Buďte trpěliví a uvidíte výsledky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button