Spolupráce

Sezona raných brambor je tu! Kde je koupit a jak vybrat ty kvalitní?

S prvními jarními paprsky se k životu probouzí také půda a konečně se můžeme těšit, až si vychutnáme ranou zeleninu, která vždycky chutná nejlíp. I když si dnes můžeme širokou paletu ovoce a zeleniny koupit v každém supermarketu, jistě nám dá každý za pravdu, že domácím produktům se nic nevyrovná.

Česká zelenina za to stojí

Při výběru ovoce a zeleniny se vyplatí dávat přednost českým dodavatelům. Máte jistotu, že získáte vždy čerstvou a svěží zeleninu. Společnost JUHAS DP se v tomto oboru pohybuje už dlouho dobu a více než 15 let na váš stůl dodává čerstvé produkty, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. V jejich sortimentu najdete nejen různé druhy zeleniny (odrůdy brambor, česneku, cibule), ale třeba také oleje, čaje nebo zahradnické substráty.

V jejich e-shopu www.juhas-dp.cz si snadno vyberete vše, co budete potřebovat.

Nové brambory chutnají nejlépe

Firma se specializuje také na prodej brambor, a právě nyní je ideální sezóna, kdy se na pultech začínají objevovat první rané brambory. Nové brambory jsou lahodné a patří k oblíbené sezónní zelenině, která vždy skvěle doplní vaše grilování nebo i každodenní vaření. Pro letošní rok můžete vybírat tři druhy brambor, které se vyorávají většinou v prvním týdnu měsíce června. Prodej brambor je možný jak volně, tak také ve formě pětikilových balení. Výběr je jen na vás, ale nepropásněte tuhle skvělou příležitost.

Ze supermarketů se nevyplatí

I když se rané brambory nabízí i v supermarketech, kvalitou a chutí se jen stěží vyrovnají těmto domácím. Je třeba počítat s tím, že takové brambory vždy absolvují dlouhou cestu z pole, přes sklady až po regály obchodu. Brambory můžou být potlučené a díky nedostatku vzduchu se na nich mohou rychleji tvořit plísně. Raději tedy dejte přednost čerstvosti a kvalitě – poznáte to nejen na chuti. Navíc podpoříte místní farmáře a oceníte jejich práci a nadšení.

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button