Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Recept na zázvorový čaj, který rozpouští ledvinové kameny, čistí játra a bojuje s chorobami

Zázvor je bohatý na protirakovinné, antiparazitární, antivirové a antibakteriální účinky. Z toho důvodu je považován za jednu z nejsilnějších potravin. Celkově je prospěšný pro naše zdraví, protože obsahuje vitamín C, hořčík a další složky. Kromě toho zázvor posiluje naší imunitu, zlepšuje trávení, ulevuje od bolesti a léčí astma nebo kardiovaskulární onemocnění. Zázvor je známý také jako silný prostředek proti infekcím a čistí rovněž játra…

Pití čaje ze zázvoru má větší efekt než jakýkoli jiný lék bojující v těchto chladných dnech s chřipkou.

Jaké jsou další zdravotní výhody zázvorového čaje? Zlepšuje například krevní oběh, tělu dodává potřebný kyslík, vitamíny a minerály. Ulevuje od bolestí hlavy a svalů, zbavuje tělo ledvinových kamenů, čistí játra, zabíjí rakovinné buňky a snižuje riziko cévní mozkové příhody.

Recept na zázvorový čaj

Recept na zázvorový čaj vyžaduje 1/4 lžičky mletého zázvoru, 1/4 lžičky kurkumy, kokosové mléko, organický med, šálek vody. Vodu dejte vařit, přidejte kurkumu a zázvor a vařte asi deset minut. Poté přidejte kokosové mléko. Čaj nakonec sceďte.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button