Spolupráce

Prohlubte své znalosti díky MBA studiu

Studium MBA online představuje unikátní a moderní formu manažerského vzdělávání. 

Studium online formou naplňuje inovativní a moderní formu prakticky zaměřeného vzdělání pro management, podnikatele, vedoucí zaměstnance a další zájemce, kteří si chtějí rozšířit své znalosti.

MBA Management zdravotnictví je flexibilní studijní program pro manažery zdravotnických a sociálních zařízení všech typů a forem vlastnictví. Znalosti získané studiem programu jsou však využitelné i pro manažery farmaceutických společností, lázeňských zařízení či pojišťoven.

V rámci této specializace studenti pochopí systém řízení ve zdravotnických zařízeních a seznámí se s principy fungování zdravotnictví nejen v českém, ale i mezinárodním kontextu. Po úspěšném absolvování specializace budou studenti schopni navrhnout vhodnou organizační strukturu zdravotnického zařízení, zpracovat vlastní model pro navýšení efektivity zařízení, zavést vhodný kontrolní systém či navrhnout strategii a směřování organizace.

Hlavní přínosy specializace:

  • Pochopíte systém řízení ve zdravotnických zařízeních.
  • Objasníte si problematiku managementu ve zdravotnických organizacích.
  • Seznámíte se s principy fungování zdravotnictví v českém i mezinárodním kontextu.
  • Budete schopni navrhnout vhodnou organizační strukturu zdravotnického zařízení.

Výuka na European School of Business & Management probíhá převážně online, díky čemuž mohou studovat i ti nejvytíženější, kteří nemají čas pravidelně docházet na výuku každý den.

Model výuky je tak cílen na schopnosti jednotlivce vyvozovat logické a faktické souvislosti a učí studenty analyticky uvažovat a rozhodovat. Důraz je rovněž kladen na osobnostní rozvoj manažera. V rámci studia je maximálně propojena teorie s praxí. 

ESBM svým studentům umožňuje možnosti konzultace otázek a záležitostí z praxe s profesionálním týmem lektorů jakoukoliv preferovanou formou.

Zdroj náhledového obrázku: Canva.com

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button