Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Připravte si zdravý nápoj ze tří ingrediencí, které vám pomohou očistit životně důležité orgány vašeho těla

Detoxikace těla není podstatná pouze z důvodu očisty ohrožených jater. Nutné je zaměřit se i na místa, která hromadí nebezpečné těžké kovy a kyseliny.

Jsou to například ledviny, které jsou rovněž velmi důležité. Filtrují totiž naší krev a někdy mohou vypovědět službu, přestat fungovat správně, což je obrovský kámen úrazu pro naše tělo. Stává se tak zejména v případech, kdy žijeme nezdravým životním stylem, špatně se stravujeme, jsme ve stresu apod.

Dále škodlivé látky hromadí naše srdce, klouby a plíce. Již za tři minuty je však možné naše vnitřní orgány očistit za pomocí celeru, který je plný vlákniny a dokáže udržet zdravé i naše střeva. Kromě toho celer obsahuje antioxidanty, jako jsou fenolové kyseliny, které bojují proti zánětu a oxidačnímu stresu.

Budete potřebovat:nápoj

  • tři svazky petržele
  • tři stonky celeru
  • dva plátky ananasu

Výsledný koktejl bude obsahovat velké množství vlákniny, a dokáže ulevit také našim játrům a zbaví nás přebytečného toxického odpadu v těle vůbec. Zmiňované suroviny je třeba omýt, nasekat a smíchat s vodou a citronovou šťávou. Klidně si můžete tyto suroviny také nechat projet mixérem, čímž se vám dostane hutné homogenní tekutiny. Každému to však chutnat nebude. To je ale už cena za naše zdraví. Této směsi pak pijte šálek ráno a večer, každý den po celý týden.

Možná vás napadne, k čemu je dobrý ananas? Ten pro  změnu obsahuje jen velmi málo draslíku, což  je vynikající volbou pro osoby, které trpí onemocněním ledvin. Má intenzivní chuť, kterou zase přebijete petrželí a celerem. Výsledný mix lze použít v boji s rakovinou, protože obsahuje bromelain, thiamin, vitamín B6, C a mangan.

Zelenina se povětšinou používá k léčbě bolesti kloubů, nízkého krevního tlaku, bojuje proti rakovině a zklidňuje nervový systém. Kromě toho má velmi málo kalorií, lepší stravu tak nenajdete.

Petržel je pak lékem, který léčí infekci močových cest a pomáhá také odstraňovat ledvinové kameny a otoky. Používá se k léčbě anémie, vysokého krevního tlaku a osteoartritidy. Této zelenině by se však měly vyhnout těhotné ženy.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button