Spolupráce

Připravte se na stanování včas! Tohle vybavení by vám nemělo chybět

Na prázdniny se nemusí jezdit jen do hotelových resortů a penzionů. Naopak dovolená pod stanem může být skvělým zážitkem pro celou rodinu, který navíc splňuje všechny nutné předpoklady – nestojí celé jmění, je dobrodružný a dětem i dospělým rozšiřuje obzory a zlepšuje dovednosti. Co si na kempingový výlet sbalit?

Pořádný stan

To je základní vybavení, které nesmí chybět. Do přírody volte outdoorový stan, který je pevný, odolný a dobře zvládne i nápory větru nebo deště. Měl by být dostatečně velký pro celou rodinu, ale velikost volte i podle toho, zda se plánujete během dovolené přesouvat nebo jej prostě jen postavíte na jedno místo, kde bude celou dobu. Plánujete-li stan nosit na zádech při přesunech, je zásadním požadavkem také skladnost a váha.

Karimatka

Zajišťuje nejen pohodlný spánek, ale také dobrou tepelnou izolaci od země. Ideální je nafukovací karimatka, která je stejně skladná, ale poskytuje rozhodně daleko lepší komfort. 

Spací pytel

Teplý spacák je základ i do letního počasí. Zejména v horách nebo okolí vodních ploch mohou noční teploty značně klesat a pro spánek je teplotní komfort důležitý. Není ale každopádně třeba kupovat tlusté a těžké spacáky do zimy. Důležitá je spíše správná velikost, aby spací pytel dobře přiléhal k tělu. Dětem tedy určitě kupte dětské verze.

Rychleschnoucí ručník

Je to skvělá vychytávka, kterou bezpochyby oceníte. Pořiďte si outdoorový ručník z antibakteriálního, rychleschnoucího a velmi lehkého materiálu. Kupte si co největší velikost, abyste jej snadno mohli využít i na osušení celého těla.

Kempingové nádobí

Nějaké nádobí budete potřebovat určitě a pokud chcete ušetřit na místě a váze, zvolte to skládací. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, bezpochyby si ho zamilujete. Velikost dózy snadno přizpůsobíte obsahu, skládací hrníčky se vám lépe vejdou do batohů a pořídit se dají dokonce i skládací hrnce.

Zdorj náhledového obrázku: Pixabay

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button