Babské rady

Postrach domácnosti

Švábi jistě patří k domácím mazlíčkům, které si dobrovolně nepořizujeme. Jedná se tak o nezvané hosty, které se snažíme vystrnadit, ovšem ne vždy je tato cesta snadná. Jak tedy na to?

Nepomáhají vám repelenty ani jiné drahé chemické látky? Vzdáváte to? Ale to je chyba, víte, co může tento hmyz přenést na vaše děti? Pojďte raději hledat alternativu řešení.

Nabízíme vám účinnou cestu s okamžitým efektem. Ta sice není stoprocentně přírodní, ale stoprocentně pomáhá. Za hmyz v domácnosti se není třeba stydět. Nemůžete za něj. To, jak se k vám dostane je náhoda, nicméně se bohužel umí rychle šířit po celé domácnosti a vy tak máte pocit, že jste nejhorší hospodyní na světě.

Vyzkoušejte tedy rady, která vyžaduje syrový žloutek s padesáti gramy práškové kyseliny borité. To smíchejte s ochrannou výbavou v podobě rukavic a ze směsi pak vytvořte malé kuličky. Ty umístěte po celé domácnosti, je však třeba po tu dobu izolovat děti a domácí zvířata. Kuličky nastražte zejména do rohů, zákoutí komod a skříní a podobně.

Jakmile se šváb dotkne kuličky, ta jej naprosto odrovná a po chvíli zlikviduje. Omámený šváb navíc není schopný vydávat signály ostatním, a tak je varovat. Pokud se navíc zdravý šváb dotkne infikovaného, bude zasažen i on. A vy budete mít po problémech.

Kuličky nechte ve svém prostředí po dobu jednoho měsíce. Hlídejte si však svá domácí zvířata, aby je nepozřela. Během této doby se zbavíte případného klanu švábů, a pokud se objeví i po roce, metodu jednoduše zopakujete. Pokud u vás nelze koupit prášek kyseliny, měla by být dostupná též jako tří procentní roztok. V tom případě smíchejte sto mililitrů roztoku s trochou mouky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button