HubnutíJídlo a receptyPohybZdraví

Podívejte se, jak se tato žena zbavila nafouklého břicha. Jde to tak snadno!

I vy si říkáte, jak jste to dnes přehnali s jídlem? Podívejte se, jak se trápila fitness bloggerka Tiffany Brien. Ta vám ukáže, jak vypadá před jídlem a po. Jak se s tím dlouhou dobu trápila a jak tento problém zdárně vyřešila.

Tiffany Brien vyvěsila na Facebook fotky, které napovídají, že má znatelně plný žaludek, zatímco na fotce druhé vypadá, že snad týden nejedla. Tyto dvě fotky jednoho těla již sdílelo přes patnáct tisíc lidí. Jak je tento úkaz možný?

Tiffany těhotná nebyla – to okamžitě vyvrátila. Znatelně ploché bříško v rámci ne tak dlouhého časového období však vrtalo hlavou mnoha lidem. Časová osa mezi těmito fotografiemi totiž byla pouhých dvanáct hodin. Jedna fotografie byla pořízena před spaním Tiffany a druhá po jejím probuzení. A za tento znatelný rozdíl může stres, nedostatek spánku, hormony a problém s trávením. To, že trpí nafouklým břichem Tiffany přiznala okamžitě. Tento problém ji trápí již několik let, přičemž podstatné rozdíly registruje během konzumace jídla. Rovněž pokud do sebe nasypete jídlo, aniž byste pomalu jednotlivá sousta kousali a polykali, jednáte špatně. Žaludku se to zkrátka nelíbí, zaplňuje se plyny a vy se cítíte těžce. Také nedostatek spánku hraje svou roli. Jóga anebo procházka například se psem jsou efektivní léčbou.

Tiffany vám rovněž doporučuje pořídit si deník, do kterého si budete zapisovat veškerou denní stravu. Pořiďte si také potravinové doplňky, různé multivitamíny, probiotika. Ta ulehčí vašim střevům. Také pijte mátový čaj a buďte zkrátka šťastní.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button