Tiskové zprávy

Odměňte své zaměstnance

Advent je neodmyslitelně spjat s vánočními večírky. Organizují je firmy všech velikostí, kulturní a vzdělávací instituce, stejně jako nejrůznější sdružení a zájmové skupiny.

Jak vybírat dárek pro zaměstnance

Každý má jiný koncept pro svou akci. Všeobecně se dá říct, že vánoční večírek je příležitostí, jak poznat své zaměstnance a kolegy v jiných podmínkách. Někdo organizuje přátelské posezení v restauraci, baru či vinárně, jiní připravují tematicky laděný program nebo si najmou agenturu, které svěří kompletní realizaci večírku. Součástí mnohdy bývá také vzájemné obdarování se, někteří zaměstnavatelé se snaží své zaměstnance předcházet a darují jim nějaký dárek. Většinou se jedná o reklamní předměty, kancelář na příští rok, ale výjimkou nejsou ani kvalitní čaje, káva nebo paštika. Protože vymýšlet vánoční dárky pro ženy, které zcela neznáme může být nelehký úkol, přichází na řadu také vouchery, nejčastěji na některou z relaxačních aktivit, jako jsou masáže či sauna. Výjimkou nejsou ani zážitky vhodné pro více osob. Můžete tak svému týmu darovat poukaz na některý z adrenalinových zážitků nebo na nějakou společnou sportovní aktivitu. Mužskou část vašeho kolektivu pak jistě ohromíte některým z gurmánských zážitků. Vánoční dárky pro muže nabízejí hned několik zajímavých možností, které stojí za vyzkoušení. Zřejmě nejoriginálnější je ochutnávka klobás a uzenin přímo v řeznictví, ale zaujmout jistě může i degustační menu v italské restauraci.

Zapojte celý kolektiv

Pokud chcete dárek pro celý tým, bez ohledu na to, zda jej tvoří spíše muži nebo ženy, pak můžete společně vyzkoušet Hop arenu v Čestlicích, kde si užijete spoustu zábavy. Jedná se o největší trampolínové centrum, kde si můžete buď obyčejně zaskákat na různých trampolínách nebo absolvovat speciální překážkovou dráhu. Ať už vyberete jakoukoliv formu dárku pro své zaměstnance, měli byste mít stále na paměti, že jim dárkem chcete v první řadě poděkovat za odváděnou práci a motivovat je k další činnosti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button