Babské radyHubnutíJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Není na čase zhubnout? Ochráníte tak své srdce a zároveň se můžete vyhnout cukrovce

Není na čase zhubnout? Dejte šanci novým trendům. V posledních letech je nejen v restauracích s raw stravou populární pitná voda s okurkou, která nahradila vodu s citronem.

Jedná se o netradiční chuť přírodních ingrediencí, která navíc funguje na náš organismus. Už i modelky přišly na tento fígl a vědí, kdo je na jejich straně v procesu hubnutí. Okurka posílí naše srdce. A právě onemocnění srdce je nejčastější příčinou úmrtí, nejen v Americe. Dodržujte tedy dietní plán za pomocí obyčejné salátové okurky, která umí snižovat vysoký krevní tlak a účinně bojovat či předcházet srdečním onemocněním.

Kromě toho umí okurka, respektive tento nápoj, dodat základní živiny našim svalům. Chcete navýšit objem svých svalů? Popíjejte tedy alespoň dvě sklenice vody s okurkou denně, a to nejlépe hned během cvičení.

Také při chronickém onemocnění, ke kterému se řadí např. cukrovka, anebo Alzheimerova nemoc či různá onemocnění očí, je dobré pít tento mok. Okurky jsou totiž plné antioxidantů, které snadno posilují funkci mozku, snižují stres a navíc zabraňují vzniku onemocnění souvisejících se stárnutím.

okurkouOkurka vám pomůže také při osteoporóze, což je onemocnění, které vás postihne bez ohledu na věk a vede k postižení/deformaci kostí a bolesti zad. Samotná okurka tento problém sice nevyřeší, ale za to značně posílí vaše kosti, protože má vysoký podíl vitamínu K.

Tento snadný homemade nápoj umí také hydratovat naší kůži. Tu zklidní, ale také vyváží tón naší pleti, protože okurka je bohatá na křemík, který se používá při léčbě otravného akné.

Voda s okurkou je bohatá na antioxidanty, které chrání pokožku. Navíc je také detoxikační elixír, který odstraní nahromaděné toxiny, protože obsahuje vysoké množství vlákniny a vody. Ještě pochybujete o účincích okurky?

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button