Přírodní léčbaZdraví

Nemůžete spát? S tímto čínským receptem usnete do 10 minut!

Máte problémy s klidným usínáním? Tento problém trápí mnoho lidí po celé planetě. Důvodem je zvýšený stres, dostatek kávy a pocit neklidu. S naším receptem na čínskou medicínu však usnete během deseti minut po jejím pozření.

Nyní můžete zapomenout na bezesné noci a usínání, které se pro vás stalo nepříjemným. Přestaňte užívat prášky na spaní a raději se spolu s námi naučte usínat za pár minut, díky receptu, který pochází z čínské medicíny. Spánek je důležitý pro každého z nás, zvláště ten kvalitní a bez něj by i naše dny byly bez energie.

Trpíte nespavostí?

bed-945881_960_720Někdy může nespavost trvat jen pár dní, zvlášť pokud se váže k nějakému podnětu, třeba k delšímu stresu v práci. Existuje ale i nespavost chronická, která také bývá vázána na psychologické problémy. Mezi takové problémy patří deprese, chronický stres, stavy úzkosti, bipolární porucha či prožité trauma.

Recept na klidný spánek

Vyzkoušejte čínský domácí recept, který dodnes lidé v Číně používají. Jejich spaní je klidné a dlouhé, jelikož usínání v době, kdy chtějí, a ne po hodinovém převalování.

Na přípravu budete potřebovat:

Postup přípravy

Všechny suché přísady byste měli rozdrtit a sesypat dohromady. Dávka by měla být vždy 1 polévková lžíce na šálek vroucí vody. Mandarinková kůra dodává krásnou vůni a tu můžete přidávat čerstvou po důkladném omytí. Měli byste přidávat přibližně kůru z jedné mandarinky na šálek vroucí vody. Stačí tedy zalít a máte hotovo. Tento čínský lék doporučujeme pít večer chvíli před tím, než plánujete jít do postele. Nejsilněji totiž tento čaj působí deset minut po požití. Zklidní organismus a navodí příjemný pocit. Možná to je ten důvod, proč mohou čínští obyvatelé cvičit tai-chi již v pět hodin ráno, protože jejich spánek byl kvalitní.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button