Tiskové zprávy

Mlsejte zdravě s Amylonem

Amylon je společnost, která se zabývá výrobou kvalitních průmyslových a balených potravinářských výrobků. Jejím cílem je především spokojený nakupující, který pečuje nejen o sebe, ale i o svou rodinu jíž se snaží připravovat chutné a zdravé pokrmy a dobroty. Vzhledem k tomu, že většina z nás je časově vytížená, vyhledává takové varianty, které by byly nejen zdravé a chutné, ale i jejich příprava nezabírala mnoho času. A právě takový sortiement společnost nabízí.

Nabídka společnosti

Společnost se zaměřuje na dvě oblasti. Jednou z nich je průmyslová výroba a druhou pak výroba balených výrobků. Průmyslová výroba se zabývá produkcí pšeničného škrobu, lepku, škrobového sirupu a maltodextrinu. Navazuje tak na dlouhodobé zkušenosti, při nichž se využívají moderní škrobárenské technologie, díky kterým vznikají kvalitní bio produkty, z nichž si můžete připravit chutné a zdravé pokrmy jak sladké, tak i slané.

Do výroby produktů a balených výrobků spadá několik výrobních skupin, které jsou směřují do velkoobchodů, obchodních řetězců u nás i do zahraničí a do nezávislého prodeje. Pro výrobu využívají svůj vlastní pšeniční škrob a domácí suroviny.

Do sortimentu, na nějž se soustřeďuje výroba, patří puding, knedlíky, kaše, palačinky, bramboráky, zahušťovadla, kypřící prášky a další potřebné suroviny.

Vzhledem k tomu, že se společnost řídí moderními i zdravotními požadavky na stravování, vyšla vstříci poptávce a již dosti dlouho dobu vyrábí i produkty BIO a bezlepkové. Zákazníci tak mají možnost nakupovat či objednávat si potraviny chutné, čerstvé a neporušují tak přirozené přírodní cykly.

Tipy pro vás

Pokud i vy chcete ochutnat některý z produktů společnosti, podívejte se na širokou nabídku na e-shopu amylon.cz.

Amylon pudinky proteinové lze připravit z různých druhů mléka. Jejich příprava je velmi snadná a lze je ihned konzumovat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button