Tiskové zprávy

Letní péče o pleť? Víme jak na to!

Dopřejte své pleti v létě radikální letní vzpruhu s dostatkem vláhy, nastartujte přirozeně tvorbu kolagenu. Po těchhle našich tipech budete vypadat, jako by báječná dovolená trvala několik let!

Letní musthave: hloubková hydratace

Aby se na naší pleti podepsaly letní paprsky jen pozitivně, je potřeba jí v létě věnovat zvýšenou péči. Samozřejmostí je ochrana před UVA a UVB zářením, a to nejen na obličeji, ale také v dekoltu a na hřbetech rukou, kde je pleť velmi jemná, a tím pádem mnohem víc náchylná ke stárnutí. Důležité je také dodat pleti unavené sluncem vláhu a hydratovat ji do hloubky. Hydratační krém a sérum by měly být samozřejmě součástí pravidelné domácí péče o pleť, do hlubokých vrstev kůže ale nepronikají. Kvalitní hloubkovou hydrataci ale umí zajistit dermatolog aplikací kyseliny hyaluronové. Tato tělu vlastní látka dokáže vyplnit hlubší vrásky, rýhy i jizvičky, ale také pleť vyživí a dlouhodobě hydratuje. Pokud chcete vsadit na čistě přírodní ošetření, ovšem s maximálním účinkem, doporučují dermatoložky lasercentra Asklepion ošetření pleti vlastní krevní plazmou. Jak na hydrataci, tak na plazmaterapii poskytují navíc v Asklepionu mimořádnou letní slevu 10 %!

Omlazení světlem pleti na míru

Naprostou senzací mezi omlazujícími ošetřeními je laserové ošetření Fotona 4D. Jde o unikátní kombinaci čtyř laserových výkonů proti stárnutí, které působí v hluboké, střední i povrchové vrstvě kůže. Maximálně, ale přitom přirozeně teplem, stimuluje kolagenová vlákna a díky tomu dojde k výraznému efektu omlazení včetně vyplnění nosoretních vrásek. Pleť je viditelně pevnější a hladší. Zároveň odstraní nedokonalosti jako popraskané žilky, pigmentové skvrny nebo rozšířené póry. Ošetření Fotona 4D lze provádět celoročně i na tmavších typech pleti. Přečtěte si, co všechno unikátní laser zvládne.

Tip dermatologů z Asklepionu: lifting očního okolí

Příbuzným výše zmíněného 4D ošetření obličeje je program zaměřený na oblast očního okolí. Všichni to známe – pytle pod očima, jemné vějířky vrásek, povadlá víčka. Ošetření Fotona Smootheye viditelně zpevní oční okolí, vyhladí jemné vrásky v této oblasti a vypne povadlá horní i dolní víček. Díky působení laseru Fotona dochází bez skalpelu a během pár minut k výraznému vypnutí povadlé a stárnoucí pokožky víček a očního okolí bez jizev a nutné dlouhé rekonvalescence. Doporučujeme 3-4 opakování, ale skvělých výsledků dosahují dermatologové Asklepionu již po 1. ošetření.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button