Babské rady

Jak vrátit zašedlému prádlu bělostnou barvu – efekt vás dostane

Usilujete o bílé prádlo, a přesto je efekt spíše šedivý? Existuje řešení, které naleznete v každé domácí lékárničce – je to aspirin.

aspirin325 gramů aspirinu rozpusťte ve dvou litrech vody a vykoupejte v nich své zašedlé oblečení nejméně po dobu osmi hodin, budete koukat na výsledky. Pozor však na skvrny, které vystoupí, pokud neponoříte celé prádlo. Aspirin můžete také vhodit do pračky, ale efekt nemusí být tak znatelný, přece jenom to chce adekvátní rozpuštění a dostatek času, který v pračce není.

K odstranění krvavých skvrn rozpusťte aspirin ve studené vodě a poté namočte oblečení v teplé vodě po dobu dvou hodin. Nikdy neodstraňujte krvavé skvrny čistě studenou vodou, proteiny v krvi se shlukují a skvrna by se ještě hůře odstraňovala. Kyselina uvnitř aspirinu vytváří hotové divy, nemusíte tak kupovat předražené speciální úklidové produkty, když vám stačí tato levná tableta.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button