Hubnutí

I během spánku můžete podpořit spalování tuků

Snižování hmotnosti může být u někoho velmi frustrující záležitostí. Někdo drží diety, snaží se stravovat vhodně a přesto se ručička na váze ani nepohne. Nebylo by úžasné, kdybychom mohli hubnout třeba když spíme? Přání se může stát realitou. Podívejte se na některé tipy, které mohou podpořit spalování tuků během spánku.

Noční půst

Zavřete večer včas kuchyni. Během dne můžete konzumovat dostatek jídla, ale pouze během osmi hodin a to nikoli pozdě odpoledne nebo večer. Určete si svých osm hodin jídla během dopoledne a brzkého odpoledne.

Modrá barva

Všimli jste si někdy, že většinou mají restaurace a rychlá občerstvení červenou nebo žlutou barvu a jejich odstíny? Přítomnost těchto barev nás podněcuje k jídlu. V málokteré restauraci či rychlém občerstvení se setkáte s barvou modrou. Možná je tedy právě vhodná doba změnit barvu a doplňky ve vaší kuchyni.

Potraviny podporující spalování tuků

Mezi takové patří celá zrna – udržují nízkou hladinu inzulínu v krvi, luštěniny – jejich trávení trvá delší dobu, mléčné výrobky – podporují štěpení tuků, pikantní pokrmy – urychlují metabolismus stejně tak jako zelený čaj, citrusové plody – vláknina vitamín C podporují přirozené spalování.

Dostatek svalové hmoty

Naše tělo bude spalovat tuky snáze, pokud bude mít dostatek svalové hmoty. Více kalorií tedy můžeme spálit i během spánku. Nárůst svalové hmoty podpoříme nejen cvičením, ale také kvalitní stravou.

Kvalitní spánek

Pokud tělu dopřejeme dostatek kvalitního spánku, nejen, že se zregeneruje, ale také bude dokonale fungovat, tudíž i spalovat přebytečný tuk. Kvalitu spánku podpoříme eliminací stresu, bylinnými čaji, které nás zklidní nebo pravidelným spánkovým režimem. Na jeho kvalitu má vliv i prostředí, ve kterém spíme, mělo by být chladnější a bez zbytečných rušivých elementů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button