HubnutíJídlo a recepty

3 jednoduché drinky, které do 15 minut urychlí vaše trávení

Jíte v zimě více, než obvykle? V létě je člověk plný energie, stačí mu pár sklenic vody, ovocný nebo zeleninový salát a kousek drůbežího masa, ale co teď? Chutě se nám sbíhají na vše možné a už jsme zřejmě zaznamenali nárůst váhy včetně některých zažívacích potíží. Máme pro vás řešení! Přirozenou cestou se zbavíte problémů s trávením a ještě se vám podaří zhubnout. Tyto tři domácí recepty odstraní váš problém za pouhých 30 minut.

Všichni víme, jak důležité je zdraví našeho trávicího ústrojí. V těle má úlohu vyprázdnění všech škodlivých toxinů a odpadových produktů. I to je důvod, proč byste se měli snažit mít vše pod kontrolou a plně funkční. Toxiny tělo zatěžují! Tyto recepty vyprázdní všechny škodlivé toxiny a veškeré nepotřebné odpadní látky. To je důvod, proč je tak důležité, aby byl náš trávicí trakt zdravý a plně funkční. Tyto recepty zvýší váš metabolismus a urychlí trávení.

3 rychlé drinky na vaše trávení:

Recept 1

Vypijte 2 lžíce olivového oleje s trochou citrónové šťávy. Tento zdravý nápoj aktivuje metabolismus a zvýší rychlost trávení. Konzumujte ho ráno na lačno nebo několik hodin po prvním jídle.

Recept 2

Vymačkejte 2 citróny do sklenice s vodou a vypijte jí.

Recept 3

Přidejte do sklenice s vlažnou vodou jednu lžičku jedlé sody a vypijte jí. Jedlá soda uklidňuje špatné trávení. Akorát není vhodná pro lidi, kteří mají žaludeční vředy.

Zvažte i přidání více syrového ovoce a zeleniny do vašeho jídelníčku. Zvyšte spotřebu celozrnných produktů. A nezapomeňte pít hodně vody! Tyto jednoduché rady a přírodní složky vám mohou pomoci vyplavit všechny toxiny z těla.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button