HubnutíZdraví

Třídenní elixír na redukci břišního tuku funguje za pouhé tři noci!

Hmotnost snížíte tím, že omezíte kalorie, které konzumujete a začnete je spalovat. Buď tímto zázračným nápojem, který se pije před spaním nebo pohybem, v nejlepším případě zkombinujte obojí.

tukI přesto, že je nejdůležitějším faktorem při hubnutí správná výživa a cvičení, budete muset začít konzumovat potraviny, které zlepší váš metabolismus. Kalorie tak spálíte rychlejším tempem.

To je důvod, proč vám chceme představit tento mocný nápoj, který se užívá před spaním. Je vyrobený z přírodních složek a urychluje trávení. Eliminuje břišní tuk a nehraje roli, zda jste muž nebo žena, ani kolik vám je let. Funguje na všechny stejně!

Citróny jsou v procesu hubnutí číslem jedna

Jsou bohaté na kyselinu citrónovou – ta přispívá ke spalování tuků. Citrón je široce známý jaterní čistící prostředek, který zlepšuje práci vašeho trávicího systému. Jeho nedílnou součástí jsou také esenciální vitamíny a minerály.

Ideální volbou ke ztrátě hmotnosti jsou rovněž okurky nebo zázvor, obojí obnovuje metabolické pochody. Pokud toužíte po ztrátě břišního tuku, pomůže vám každodenní konzumace bazalky a petržele.

Nápoj před spaním odbourávající tuk

tukPotřebné ingredience:

  • 1 jablko
  • 1/2 okurky
  • 1 citrón
  • polovina svazečku petržele
  • 3-4 lístky bazalky
  • 1 šálek vody

Příprava:

Všechny ingredience dejte do mixéru nebo odšťavňovače. Pijte po dobu 3 dnů. Tímto způsobem tuk zmizí, aniž byste museli hladovět několik dní. Je však důležité po 18. hodině již nejíst, jen vypít tento nápoj. Pokud budete mít hlad, můžete sníst ještě jablko nebo třeba lesní plody. Výsledky vás každopádně ohromí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button