Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zhubněte pomocí zázvorové vody – dokáže spálit přebytečný tuk v pase, bocích a na stehnech! (RECEPT)

Všichni víme, že existuje mnoho různých diet, které slibují okamžitý kýžený účinek. Ale také všichni víme, že se tak nestane. Vyplatí se vám ty náklady? Hladovění? Jediných výsledků se dočkáte pravidelnou stravou a receptem, o který se s vámi podělíme.

Potřebujete kořen zázvoru, nejlépe čerstvého. Ten nakrájíte na plátky a necháte vařit ve vodě na deset až patnáct minut. Poté nechte vychladnout a obsah sceďte.

zázvorOdborníci doporučují pít tento odvar nejlépe celý den. Minimálně pokud chcete dojít pozitivním výsledkům, denně vypijte alespoň jeden litr tohoto zázračného nápoje, a to po dobu následných šesti měsíců.

Výluh ze zázvoru má silné protizánětlivé účinky, zázvor je totiž jeden z nejzdravějších kořenů na planetě. Tato extrémně silná složka má protizánětlivé vlastnosti, snižuje revmatické a artritické bolesti a otoky kloubů.

Funguje jako silný antioxidant a bojuje proti volným radikálům, které poškozují buňky v lidském těle a způsobují rakovinu.

Zázvor je tedy silným a efektivním protirakovinným lékem. Je prevencí rakoviny. Dále upravuje hladinu cholesterolu v krvi, snižuje hladinu vysokého cholesterolu. A jak všichni známe, vysoký cholesterol je spojen s obezitou, srdečními chorobami a některými typy rakoviny. A právě zázvor cholesterol upravuje, ředí krev a snižuje také vysoký krevní tlak.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

omentářů

  1. …. “ Potřebujete kořen zázvoru, nejlépe čerstvého “ ……. vedel by niekto, kto používa zázvor z reťazcov. (Kaufland, LIDL a podobne ) , či je možné dostať niekde čerstvý alebo aspoň rádiologicky neošetrený zázvor. Totiž ožarovaním zázvoru z Číny, resp Peru sa ničia látky , o ktorých predpokladáme, že v produktoch sú Občas sa dá kúpiť produkt zo Španielska; ale výnimočne. Skúsim ho pestovať asi v sklenníku. Našich farmárov krajina nepodporí, aby od nich odkúpila všetok zázvor i cesnak. Preto slovenský cesnak býva len na trhoch v lete a na jeseň. Biologické podmienky pre pestovanie “ čerstvého zázvoru“ som ešte nečítal.
    Je rádiologicky ožiarený zázvor ešte vôbec účinný…..?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button