Babské rady

Zázračný lék: Zabraňte vývoji nádorů jater a očistěte tělo od toxických látek!

Tohle je ten nejlepší lék na spoustu chorob, který si můžete sami vyrobit! Ruská tradiční medicína a směs z červené řepy je považována za nejlepší lék na vysoký tlak, protože ho stabilizuje a je užitečný i na aterosklerózu.

Na přípravu droždí z červené řepy budete potřebovat několik ingrediencí, které jsou vypsány níže:

  • Třílitrová sklenice
  • 700 gramů červené řepy
  • 2 polévkové lžíce mouky
  • 200 gramů cukru
  • 100 gramů hrozinek

Příprava a použití:

Nakrájejte čerstvou a umytou řepu na malé kostičky a vložte je do čisté sklenice. Přidejte hrozinky, 2 polévkové lžíce mouky a 200 gramů cukru. Naplňte sklenici studenou, dříve uvařenou vodou a promíchejte.

řepaJakmile skončíte, zavřete sklenici víčkem nebo plastovou fólií (je lepší, pokud může droždí „dýchat“) a nechte kvasit na teplém místě 6-7 dní.

Dvakrát denně obsah sklenice promíchejte a pokud je to nutné, odstraňte pěnu. Po sedmi dnech sceďte směs přes fáč a vaše droždí z červené řepy je připraveno. Skladujte v lednici. Toto droždí se pije v dávkách 3-4 polévkových lžic třikrát denně před jídlem. Až vypijete všechno droždí, skončí první fáze očišťování jater.

Poté si dejte pauzu zhruba tři měsíce a následně opakujte léčebný proces. Znovu na tři měsíce přestaňte a takto léčbu opakujte třikrát. Po roce budou vaše játra a vaše tělo vyčištěné. S touto léčbou můžete začít čistit také malé ledvinové kameny.

Tato metoda, ale zahrnuje i vedlejší účinky. Nedoporučuje se lidem s onemocněním ledvin, s vážnými problémy s trávícím traktem a s dnou. V těchto případech je nutné užívání zkonzultovat s lékařem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button