Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zázračná kombinace citronu s jednou lžící olivového oleje: Co má tato kombinace na svědomí?

Nejhorší, co může být, je vstát absolutně bez energie a začít tak svůj celý den. Jeden životabudič bychom ale měli, je to olivový olej. Co ten dokáže?

Dnes vám budeme prezentovat zázračný nápoj, který pomáhá tělu očistit od všech toxických látek. Rázem budete obdařeni energií navíc, která vám chyběla a vy se budete cítit nabití na celý den.

Nápoj, o který se s vámi podělíme se používá k léčbě mnoha zdravotních problémů. Jedná se o kombinaci dvou složek, a sice olivového oleje, který máme v kuchyni a citronu, který tam nechybí taktéž.

Olivový olej je tekutým zlatem, kterého si cenili už Římané a Řekové. Tento olej totiž ve svém složení obsahuje mastné kyseliny, které dokážou léčit výši cholesterolu.

Pokud zahrnete do své stravy toto „zlato“ – extra panenský olivový olej, obohatíte se o minerály a vitamíny. Citron je pro změnu pasován na nejzdravější ovoce, kterému rovněž nechybí vitamíny, antioxidanty a další živiny, jako je vitamín C, draslík, fosfor, vitamín B, bílkoviny, sacharidy i flavonoidy, které mají antioxidační účinky.

olivový

Právě proto došlo ke kombinaci těchto dvou ingrediencí, které dohromady dokážou léčit zácpu, kardiovaskulární problémy, revmatické potíže nebo zdravotní problémy s játry a žlučí.

Při zácpě tato kombinace vytváří silné mazivo pro trávicí hlen. Aktivuje také funkci žlučníku a jater, což je nesmírně důležité pro naše zdraví. Nezapomeňme na to, že kombinace citronu a olivového oleje také zlepšuje trávení a aktivuje krevní oběh.

Kromě toho má silné protizánětlivé účinky a budete-li ji požívat pravidelně, vyléčíte také své nemocné klouby a zbavíte se žlučových kamenů. Olivový olej s citronem pijte vždy ráno na lačný žaludek, nejlépe jednu hodinu před snídaní.

Smíchejte jeden citron s jednou lžící olivového oleje a budete tak dělat po celý zbytek svého života.

Jednou z nejvíce frustrujících věcí pro každého, je probudit se vyčerpaný a unavený a začít svůj den bez energie. Olivový olej však tento problém vyřeší.

V tomto článku vám budeme prezentovat nápoj, který vám pomůže očistit tělo od všech škodlivých toxinů. Vaše energetická hladina bude vyšší a vy se tak budete cítit svěží po celý den!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button