Babské radyHubnutíJídlo a receptyKrásaPohybPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte sedmidenní ananasovou dietu, která se postará o zázračné výsledky na vašem těle

Vyzkoušejte sedmidenní ananasovou dietu, která se postará o zázračné výsledky na vašem těle.

Je všeobecně známo, že ananas nám pomůže v hubnutí. Ovšem jeho hlavním tajemstvím je to, že nás dokáže ovládat v případném přejídání a také do sebe dokáže nasáknout veškerou naší nezdravou stravu, kterou nám pomůže dostat z těla ven.

Pokud se naučíte žít zdravým životním stylem, tedy pravidelně cvičit a alespoň čtyři dny v týdnu konzumovat tento ovocný plod – možná zhubnete již tři kila za jeden pouhý týden. Chce to ale pevnou vůli.

Ananas kromě jiného pomáhá v boji se zadržováním vody, která nám dokáže pěkně zamávat s ručičkou na váze. Ananas však také vyřeší naše problémy s nadýmáním a zbaví nás nevzhledné celulitidy.

Přínos konzumace ananasu

Obsahuje draslík, eliminuje přebytečnou vodu, napumpuje nás železem, které je potřebné pro tvorbu červených krvinek, podporuje naše trávení a zároveň bojuje se zánětlivými procesy v těle, či dokonce urychluje látkovou výměnu v těle. Ananas obsahuje sice čtyřicet kalorií, ale naše tělo je opravdu efektivně využije. Tento plod jezte pouze čerstvý a uchovávejte jej v lednici, ochráněný potravinovou fólií – uchováte tak vitamín C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu, zlepšujícího pružnost naší pokožky.

V rámci ananasové životosprávy se vyhněte masu, sýrům, sacharidům a alkoholickým nápojům. Pijte denně dva šálky čaje a dva litry vody. Pokud budete vařit, tak pouze se dvěma lžícemi oleje denně a rozhodně omezte sůl, koření a ocet. Začněte se věnovat sportu.

Ten, kdo trpí cukrovkou nebo kolitidou – ananas zvažte, můžete totiž trpět nesnášenlivostí na enzym obsažený v ananasu a to může vést k jaterní dysfunkci, či dokonce k selhání ledvin.

Jak ananas konzumovat

Kdo ananas může, dejte si na snídani ananasovou šťávu z jednoho ananasu a jeden šálek čaje. Na svačinu pro změnu čtyři plátky ananasu a jeden krajíc chleba. K obědu pak ananasovou šťávu a jedno jablko a na večeři dva plátky ananasu, padesát gramů vařené rýže a jeden šálek čaje proti nadýmání.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button