Babské radyJídlo a recepty

Vyrobte si vlastní odstraňovač skvrn

Jen za pomocí dvou složek si doma snadno připravíte odstraňovač skvrn. Zejména tvrdá voda zanechává nevzhledné skvrny na vodovodních bateriích, kterých se chceme zbavit. Jak na to?

To, že především voda ze studny po sobě zanechává horší kvalitu, řešit nebudeme. Zaměřme se na mapy fleků, které nelahodí oku.

Jen za pomocí tohoto receptu se zcela vyvarujete chemii a navíc potřebné složky jistě najdete v kuchyni.

Pohledejte tedy:

  • Vodku
  • Coca-Colu
  • Prázdnou láhev s rozprašovačem

V rámci postupu složky smícháte dohromady a v rozprašovači řádně protřepete, aby se složky smísily. Poté za pomocí rozprašovače aplikujete na potřebná místa a necháte směs chvíli působit. Za chvíli se ztratí koroze i další nevzhledné mapy pozůstatků vody. Kromě toho tato směs efektivně pročistí cesty odtoků.

Jelikož vodka není úplně levná záležitost, dá se jí využít střídmě – a i tak nadělá spoustu parády. Velikou výhodou tohoto receptu je, že je vůči přírodnímu prostředí šetrnější než agresivní chemie.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button