Jídlo a receptyNezařazené

Vyrobte si originální přírodní lampičku

Neuvěřitelný tip – lampička z brambory. Že jde zase o vtípek? Ani náhodou!

Vyrobte si osobitou lampičku, na kterou přišla skupina vědců, která zjistila, že jde z brambory za pomocí měděné katody a anody zinku, vyrobit funkční lampičku! Ta dokáže navíc produkovat sama svou energii, a tak svítit. Vše je spojeno drátem a uloženo právě v jedné bramboře, která dále svítí jako LED lampa na dobu dlouhých čtyřiceti dní. Tato revoluce možná vymýtí AA baterie.

Brambory si vědci vybrali z toho důvodu, že jsou dostupné, a to i v oblastech tropů a subtropů. Navíc brambor pomáhá vodit elektřinu, má pevnou tkáň a přitom škrob neláká devastující hmyz.

Pokud bramboru vaříte, tak umožňuje, aby elektrony protékaly v těle brambory, díky čemuž vzniká více elektrického výkonu. Pokud vaříte rovnou pět kusů brambor, je efekt účinnější. Nemožné jsme tak překonali.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button