Zdraví

Víte o tom, že váš pes dokáže rozpoznat nemoci?

Tak se stalo například u jednoho případu malé holčičky, která trpěla leukémií. Pes její nemoc rozpoznal a nechtěl dívku opustit, dokud se nedostala do nemocnice. Tak se zase ukazuje, že je pes nejlepším přítelem člověka.

Tříletá holčička jménem Pippa, byla zcela normální, zdravou a vitální holčičkou a nikdo by neodhadoval, že trpí rakovinou. Její pes to však poznal a zachránil ji život.

Kolie Besi, rodinný pes, se choval tak, jak to není běžné. Ve skutečnosti však chtěl jen upozornit na zdravotní stav malé holčičky. Začal tedy vyvádět kdykoli jej chtěli rodiče od dívenky oddělit, načež rodiče napadlo, že může jít o znamení zdravotního stavu jejich dcery.

Krevní testy v nemocnici ukázaly, že holčička trpí akutní lymfocytární leukémií. Musela být tedy okamžitě podrobena chemoterapii. Dnes má bílé krvinky v normě a potřebuje jen krevní transfuzi. Lékaři věří, že do roku 2018 bude dívka naprosto zdravá. A to díky psa.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button