Zdraví

Vitamín D jako lék na nadýmání a dráždivý tračník

Pokud trpíte nadýmáním nebo máte problém s dráždivým tračníkem, pak vám podle vědců pomůže jedině vitamín D. Nadýmání všichni známe jako nepříjemný pocit nafouknutého břicha a úniku plynů. Nic, s čím by se dalo aktivně žít. Je načase tento zdravotní problém odstranit!

Co se týče dráždivého tračníku, tak jeho problematika zahrnuje nejede bolesti žaludku a nadýmání, ale také třeba velmi častou stolici, která se může měnit až v průjem. Kvůli tomu je daná osoba ve společnosti značně omezena a nutí se raději k hladovce.

Vše vyřeší zmiňovaný vitamín D, který vám v mžiku dopomůže k plochému bříšku, a to bez nutnosti stravovat se chemickými medikamenty. Varováním také je, že nedostatek vitamínu D, jenž s sebou přináší výše zmíněné zdravotní potíže, může dále následovat také rakovinou tlustého střeva.

Odborníci doporučují častější konzumaci vajec, které právě obsahují vitamín D (zejména jde o žloutek), dále ryby anebo vyzkoušejte potravinové doplňky kvalitních značek.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button