Babské rady

Vaše koupelna ještě nikdy nebyla tak čistá. Vše, co potřebujete, je svíčka!

Koupelna se vždycky zdá být prvním místem u vás doma, které se zašpiní. A zároveň se ze všech místností nejhůř uklízí. Koupelna je živnou půdou pro bakterie a choroboplodné zárodky.

Čistota je v této vlhké místnosti nanejvýš důležitá! Nachází se zde většina choroboplodných zárodků a je to ta nejméně vhodná místnost, kde byste si měli odřít ruce či kolena.

Obzvlášť frustrující je, když po všem tom uklízení vidíte mezi dlaždičkami to nehezké zabarvení. Tu ošklivou hnědou, které je snad nemožné se zbavit. Ukázalo se však, že existuje způsob, jak spárám mezi dlaždičkami vrátit původní bílou barvu. Vše, co k tomuto neuvěřitelně jednoduchému triku na vyčištění dlaždiček potřebujete, je svíčka.

koupelnaAž vyčistíte dlaždičky normálním způsobem, použijte obyčejnou voskovou svíčku, kterou najdete v každém obchodě.

Přiložte spodní konec svíčky na jednu ze spár a přejíždějte svíčkou po několik minut nahoru a dolů. Už po několika vteřinách uvidíte, že to funguje.

Svíčku třete převážně o ta místa, která přicházejí do kontaktu s vodou. Nejenže svíčka tato místa vybělí, ale zajistí jim také ochrannou vrstvu, takže se špína už znovu neobjeví.

Potom se už nikdy nebudete muset znovu potýkat se špinavými spárami. Skvělé!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button