Zdraví

Varování pro ženy: nikdy nejezte z kuřete tyto části, jsou plné steroidů

Než začneme s tímto článkem je dobré vědět, že se jedná o skutečný životní příběh. Můžeme se z něj poučit. Pro více informací čtěte dále:

kuřeteTato žena, které se vyprávění týká, podstoupila gynekologickou operaci pro odstranění cysty z dělohy. Když se probudila z chirurgického zákroku, dozvěděla se, že cysta byla naplněna tmavě zbarvenou krví. Po operaci se zotavila rychle, ale přesto trpěla jistou nevolností a o kondici ani nemluvě. Její gynekolog po pár měsících zjistil, že souvislost jejího stravování se odrazila ve zdravotním stavu. Víte, co hodně často konzumovala? Kuřecí křídla!

Podle mnoha odborníků z celého světa jsou to právě kuřata, jejichž růst je podněcován injekčními steroidy. A proč omezit zrovna konzumaci křídel? Právě to je ono ošemetné místo vpichu, kam se vpravují steroidy (ještě krk). Zde se nachází nejvyšší koncentrace steroidů.

Steroidy mají na tělo škodlivé účinky. Konkrétně urychlují růst. Nebezpečný je dopad na ženský organismus. Steroidy mimo jiné mohou vést k hormonálním změnám a k náchylnosti růstu cysty v děloze a prsu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Filoména Božetěchová

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

omentářů

  1. Prosím o odpověď – PROČ V TÉTO ZEMI NEJDE NIC UDĚLAT NORMÁLNĚ, TAK JAK SE SLUŠÍ A PATŘÍ? PROČ SE VŠECHNO MUSÍ DÍT „VZHŮRU NOHAMA? KDE SE TAM TY STEROIDY BEROU? PROČ NEJSOU PŘIJATA OPATŘENÍ, ABY SE TO NEDĚLO? V ČR SE POVAŽUJE ZA VHODNĚJŠÍ VAROVAT KONZUMENTY NEŽ POSTIHNOUT VÝROBCE ŠMEJDŮ?

  2. Nevím jak v USA, ale u nás je to nesmysl, protože se jedná o geneticky upravený druh, který vyroste během 5 týdnů do kupní velikosti. Žádné steroidy, která hlava tohle zas vymyslela? To ostatní v článku jsou jen pusté žvásty Barona Prášila. Žádné hormony se nikomu nepíchají. Viděl snad navíc někdo z vás to malé kuře a jeho křídla? Lidi, vzpamatujte se a těmto blbostem nevěřte. A pokud se to Farmě zdraví nelíbí, tak at mi napíše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button