Existuje mnoho způsobů, které vám pomohou zhubnout v pase, a to včetně výživy a životního stylu. Nutná je dieta, cvičení, ale existují i některé pokrmy, které tento proces urychlí a vy dosáhnete kvalitních výsledků v relativně krátkém čase, a právě v tomto článku vám ukážeme, jak spálit tuk přirozenou cestou a jak ztratit kila navíc.

Jedlá soda obsahuje spoustu výhod pro naše zdraví. Slouží jako základní složka v domácnosti, ale také vám pomůže zhubnout. Je to neuvěřitelné, že? Ale je to tak, jedlá soda má skvělé alkalizující a trávicí vlastnosti.

soda

S citronovou šťávou (nebo grapefruitovou) dělá hotové divy. Postačí vám jedna lžička jedlé sody, 1/2 šálku vody a citronová nebo grapefruitová šťáva. Jedlou sodu dejte do sklenice s vodu a vyčkejte, dokud se nerozpustí. Potom přidejte ovocnou šťávu. Pijte v dopoledních hodinách a po dvaceti minutách se nasnídejte.

Jedlá soda s ovocem je další výborný recept, který vyžaduje jeden šálek jahod, jeden snítek čerstvé máty, šťávu ze dvou citronů a dva šálky vody. Smíchejte všechny ingredience a pijte dvakrát denně. S těmito jednoduchými recepty se zbavíte svých kil rychlou a snadnou cestou.

Čtěte:  VIDEO: Zbavte se zarostlých nehtů, takto si s tím poradili Japonci

ZANECHAT ODPOVĚĎ