HubnutíJídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Tento 113 let starý muž se s námi podělí o své tajemství dlouhověkosti!

Tento 113 let starý muž se rozhodl, že bude psát knihy a že se do důchodu ještě nevydá. Bernardo LaPallo žije veskrze aktivním životem. Tento Brazilec žije nyní v Arizoně a jeho životním mottem je to, že jste to, co jíte. Co tím má na mysli?

Bernardo LaPallo konzumuje organickou stravu. Kromě toho chodí denně na procházky, cvičí si mozek za pomocí křížovek, hraje dámu a věnuje se také duchovnu. Udělá si čas na odpočinek a tvrdí, že nikdy nebyl nemocný.

Jaké potraviny tedy konzumovat?

Bernardo doporučuje pět potravin – olivový olej, česnek, skořici, med a čokoládu. Olivový olej má figurovat proti vráskám – natírejte se vždy po sprše. Rovněž se vyhněte masu a když už, tak maximálně jehněčí. Zapomeňte také na párky a hranolky.

Tento muž obdivuhodného věku denně pije smoothie o kombinaci řepy, brokolice, mrkve a kapusty a špenátu. Rovněž si připravuje pomerančový džus, který je plný živin. Nezapomeňte také na koktaily z banánu, anebo na homemade česnekovou pastu s olivovým olejem.

Shrňme si tedy tajemství dlouhověkosti – omezíte maso, zvýšíte podíl zeleniny a ovoce, olivového oleje a ryb. Cvičte a choďte na procházky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button