Tiskové zprávy

Svěřte se do rukou profesionálů. Myslete bezpečně a ekologicky s technikou od společnosti STILL

Jde-li o práci ve skladu, s těžkými předměty nebo manipulační technikou, je vždy na místě myslet v prvé řadě na kvalitu a bezpečnost. Není radno zahrávat si, když je v sázce nejen zdraví pracovníků, ale také hodnota materiálů, strojů a vybavení. Hledáte-li spolehlivého partnera, který vám v tomto směru nabídne prvotřídní služby, vsaďte na společnost STILL.  Ta se věnuje prodeji, pronájmu a údržbě techniky, jako jsou vysokozdvižné vozíky, plošinové tahače nebo moderní intralogistické systémy.

Nový e-shop vám nabídne vše, co jen můžete potřebovat. Kompletní nabídku najdete na Srovnej si to, kde můžete z přehledné nabídky vybírat to, co zrovna potřebujete.

STILL myslí ekologicky

Využít můžete například služby mytí techniky, která odpovídá požadavkům nejen na kvalitu a rychlost, ale také udržitelnost a zodpovědný přístup k životnímu prostředí. STILL má pro tento účel ekologickou myčku, která recykluje vodu a veškeré nečistoty jsou v ní přeměňovány na pevný odpad, který se odváží k likvidaci.

Službu životnímu prostředí uděláte také tehdy, využijete-li možnost desulfatace baterií. Tento postup zabraňuje drancování zdrojů, protože výrazně prodlužuje životnost baterií, které jsou jinak neúčelně vyhazovány a jejich recyklace je takřka nemožná. Společnost STILL není lhostejná k tomu, že přírodní zdroje nejsou nevyčerpatelné, a zodpovědně přistupuje k jejich využívání. A díky jejich službám to můžete dělat i vy.

Bezpečnost na prvním místě

Ve velkých skladech a distribučních centrech může velmi snadno docházet k nehodám s vážnými následky. Bezpečnost by tedy vždy měla být na prvním místě. V hektickém provozu se na bezpečnostní opatření často zapomíná – snad proto, že jsou nákladná nebo nespolehlivá. Anti-kolizní systém od STILL ale zajistí, že vaši pracovníci i zboží budou chráněni před nehodami i nedbalostí. Tento systém je možné nechat si sestavit na míru vašim požadavkům a specifikům provozu. Zdraví a bezpečnost na pracovišti je předpokladem každé dobře fungující společnosti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button