Tiskové zprávy

Spolehlivý partner pro nákup manipulační techniky do potravinářství? STIILL splňuje všechny požadavky

Potravinářský průmysl patří k sektorům, které svazují velmi přísná pravidla. Je to zcela nezbytné v zájmu ochrany zdraví. Je nutné nastavit zvýšené požadavky na hygienu, ale podstatné je zajistit také to, aby na sebe jednotlivé výrobní procesy navazovaly a potraviny se co nejrychleji dostaly od výrobce až ke spotřebiteli. Jak to zajistit? Klíčem je odpovídající manipulační technika potravinářství, která dokáže práci usnadnit a urychlit.

Skladování a přeprava

U potravin je třeba zvláště dbát na podmínky skladování a přepravy. Jen tak lze zajistit, že zboží dorazí k zákazníkovi chutné, zdravotně nezávadné a v perfektním stavu. Jiné zacházení vyžadují mražené a chlazené výrobky, jiné zase ovoce či zelenina a specifické nároky budou mít i výrobky, které jsou křehké.

Dodavatel manipulační techniky

V potravinářském průmyslu je tedy nezbytné spolupracovat se spolehlivým partnerem pro dodávky vhodné manipulační techniky. Mezi leadery na českém trhu patří společnost STILL. Je specialistou nejen na manipulační techniku potravinářství a nabízí široký sortiment kvalitního zboží za příznivou cenu.

Skvělou volbou může být například elektrický vozík RX 20 1,4-2,0 t s vysokou kapacitou baterie. Perfektně se s ním pracuje v úzkých uličkách skladů a je velmi snadné naučit se s ním manipulovat. Oblíbený je také ruční nízkozdvižný paletový vozík EXU 16-22, který dokáže zvednout až 2200 kg. Hodit se může i vysokozdvižný paletový vozík EXV 14-20 s výkonným akumulátorem, který zajistí dlouhou dobu provozu.

Nákup snadno a rychle

Celý sortiment si můžete snadno prohlédnout na internetu. Vysokozdvižné vozíky eshop je perfektní variantou pro každého, kdo si nákup nebo pronájem rád promyslí a nechce si dělat starosti s dopravou. Manipulační technika navíc nemusí být drahá. Velkou výhodou je, že můžete zakoupit jak zcela nový, tak i použitý vozík. Můžete tak významně snížit náklady na nákup této techniky, což se v účetnictví menší potravinové výroby jistě pozitivně projeví.

Zdroj náhledového obrázku: still.cz

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button