Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Snižte svůj cholesterol a vysoký krevní tlak

Mnoho lidí se musí vypořádat s vysokou hladinou cholesterolu v krvi. Naštěstí se objevil vysoce účinný lék a my si řekneme, jak si jej připravit.

Budete potřebovat:

  • jednu lžičku jablečného octa
  • jednu lžičku organického medu
  • jednu lžičku citronové šťávy
  • jeden stroužek nastrouhaného česneku
  • jeden kus strouhaného zázvoru

cholesterolu

Všechny ingredience smíchejte a uložte do lednice na pět dnů. Po pěti dnech konzumujte vždy na snídani a večeři. Více, než třikrát denně však ne! Již po pouhém týdnu uvidíte výsledky a krevní test ukáže sníženou hladinu cholesterolu, a taktéž krevní tlak se normalizuje.

Všichni víme, že nadměrná tělesná hmotnost zvyšuje tlak na stěnách tepen. Pokud trpíte nadváhou, měli byste vyzkoušet zdravý sortiment potravin, protože si tím pomůžete snížit krevní tlak. Vaše dieta by měla zahrnovat čerstvé ovoce, zeleninu, bílkoviny apod. Kromě toho je vhodné vsadit na zeleninové šťávy, a to zejména na listovou zeleninu, která vám dodá kyselinu listovou. U některých osob pomáhá i vitamín B snižovat vysoký krevní tlak.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button