HubnutíKrása

Smíchejte čaj s mlékem a zhubněte kilogram za jeden den

Hned do úvodu si dáme jedno upozornění – pokud trpíte chronickým onemocněním (nesnášenlivostí mléka, onemocněním ledvin, nízkým krevním tlakem) této dietě se vyhněte nebo ji před zahájením konzultujte s lékařem.

čajJestliže patříte k těm, kteří každý den pijí s chutí šálek čaje, tato dieta pro vás nebude ničím nepřekonatelným. V kombinaci s mlékem – verze, kterou jsme jako děti popíjely ve školce, má pak funkci eliminace hmotnosti. Nejen, že budete hubnout, ale navíc se vaše tělo očistí od toxinů, což bude mít pozitivní vliv na váš organismus.

Dieta s mlékem a čajem je nejvíce známa především ve Velké Británii, kde je čaj nepostradatelnou součástí dne. Jestliže chcete zhubnout, je však potřeba tuto kombinaci provádět alespoň dvakrát za měsíc. Poměr čaje a mléka by měl být 50:50 a pít byste jej měli vždy 20 minut před jídlem. Co se týče čaje, doporučuje se zelený nebo černý čaj. Zelený čaj navíc detoxikuje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button