KrásaPřírodní léčba

Droždí vybělí tvář: navíc vám zmizí vrásky

Následující maska vám nejen vybělí pokožku, ale také ji vyživuje. Přistupme rovnou k receptu, stejně na něj už většina z vás, netrpělivě čeká..

Budete potřebovat:

  • 20 gramů droždí
  • 2 lžičky citrónové šťávy

Postup:

droždíUvedené ingredience smíchejte (místo citrónové šťávy můžete použít také grapefruitovou nebo brusinkovou šťávu) v misce. Misku pak postavte do hrnce s teplou vodou a počkejte 2-3 minuty, než se v této lázni zahřeje. Následně naneste masku na dobře vyčištěnou pleť a nechte působit 20 minut.

Masku opláchněte teplou vodou a obličej si namažte vyživujícím krémem. Ovšem pozor – rozhodně to s touto maskou nepřehánějte, maximální použití je 1-2x týdně. Droždí je vynikající nejen na obličej, ale také na vlasy, protože funguje jako prevence proti jejich vypadávání a slouží také k rychlejšímu růstu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button