KrásaPřírodní léčba

Šedé vlasy sbohem! Zde je účinný odstraňovač šedin, který si vyrobíte i doma

Šedé vlasy již vnímáme jako běžnou součást života. Je to znamení stárnutí, kterému se chce většina lidí vyhnout. To je důvod, proč se začne skoro každý v pokročilém věku starat o to, jak se šedin zbavit.

Někteří se pokouší o barvení nebo stříhání vlasů či používají produkty pro krytí šedin. Nicméně, všechny tyto produkty jsou pro tělo škodlivé, protože obsahují nebezpečné chemické látky, které mohou zničit buňky na pokožce hlavy, nebo mohou způsobit trvalé poškození vlasů.

šedivéNabízíme vám přírodní řešení, které vaše vlasy nebude ničit ani nenapáchá škody ani na vlasové pokožce. Ale nejprve je nutné pochopit, proč se šedivé vlasy vůbec tvoří.

Dědičné důvody

Šedivé vlasy mohou být kódovány ve vašich genech. Máte-li ve vaší rodinné anamnéze šedivé vlasy, pak i u vás bude s větší pravděpodobností docházet k předčasnému šedivění.

Stres

Stres je největším důvod pro vznik šedivých vlasů. Pokud jste neustále ve stresu nebo nemáte dostatek odpočinku a spánku, budou vás šedivé vlasy zajisté trápit již v mladém věku.

Životní styl

Váš životní styl určuje, kdo jste. Pokud budete konzumovat příliš mnoho nezdravého jídla a nebudou se vám dostávat potřebné vitamíny, minerály a vláknina, dojde k vysychání vlasů a bez potřebných složek vaše vlasy zešediví.

Stárnutí

hqdefault-1Šedivé vlasy jsou připomínkou toho, že stárneme a naše tělo se stává staré. Stárnutí způsobuje, že vlasové folikuly ztrácejí svou pigmentaci a melanin v buňkách se stává transparentnější.

Trik pro eliminaci šedin

Kokosový olej je dobře známý pro své nutriční hodnoty a úžasné vlastnosti. Kokosový olej je také ideální pro vlasy, protože je bohatý na sacharidy, zdravé tuky, vitamíny a minerály, které vlasy potřebují. Tyto složky hydratují, vyživují a podporují přirozenou pigmentaci vlasu, díky čemuž jsou vlasy také znovu lesklé a hebké. Jedná se o osvědčený lék na šedivé vlasy a níže vám představíme, jak tento úžasný olej používat.

Využití kokosového oleje pro šedivé vlasy

Nejdřív nalijte 2-3 lžíce kokosového oleje do mísy a zahřejte ji po dobu 20 sekund v mikrovlnné troubě. Následně trochu oleje vezměte a vmasírujte ho do pokožky hlavy a do vlasů. Nechte působit po dobu deseti minut, aby se olej nasákl i do vlasových folikulů a poté opláchněte. Umyjte si vlasy běžným způsobem s normálním šamponem a kondicionérem.

Tento postup byste měli opakovat denně, dokud nedostanete chtěné výsledky. Tato léčba vrátí lesk a sílu vlasům, které se stanou hedvábné, zdravé a krásné.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

omentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button