Zdraví

Recept: Rychlá jahodovo-banánová zmrzlina bez cukrů a tuků

Zmrzlinu milujeme všichni, ale současně se nechceme vzdát plochého břicha. Jak na to, když je kupovaná zmrzlina plná cukrů a nezdravých tuků? Pokud nechcete ztloustnout, čtete správně. Ukážeme vám, jak si vyrobit domácí zmrzlinu z pouhých tří surovin. Pravděpodobně je navíc máte i v kuchyňské lince.

zmrzlinaStačí jen smíchat kokosové mléko s ovocem a máte lahodnou zmrzlinu. Zmrazit ovoce s kokosovým mlékem nevyžaduje žádné extra přípravy. Navíc se nebudete cítit provinile. Po smetanové zmrzlině byste se tak určitě cítili.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 4 jahody
  • 2 banány
  • 1/2 šálku plnotučného kokosového mléka

Vše smíchejte dohromady a dejte do mixéru. Po několika minutách mixování vám vznikne pěkná a hladká směs. Můžete přidat i strouhaný kokos a vršek pak posypat oříšky. Tuhle zmrzlinu si s chutí užijete, protože je zdravá. Vyzkoušejte tento recept a uvidíte, že se stane vaší oblíbenou lahůdkou, zvláště teď za krásného počasí venku!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button