HubnutíKrása

Recept: Banánové smoothie, které zahájí okamžité pálení břišního tuku

Banány bychom měli jíst každý den. Jsou velmi zdravé, obsahují vlákninu a minerály, navíc nás zbaví nevzhledného břišního tuku. V kombinaci s dalšími surovinami jsou pro tělo šancí k rychlejšímu metabolismu, což na jaře jistě oceníte. Tělo bude spalovat tuky a vy zhubnete.

Zde je nápoj, který dokáže odstranit tuk

Výsledky na sobě poznáte za pouhý jeden týden, tak proč tento recept nevyzkoušet? Jak je o banánu známo, má velké množství draslíku. Když budete jíst banány, pomohou vám při budování svalů, ale i v odstranění jedovatých látek z těla. Nápoj se dostane do míst, kde účinně odstraní i tuk uložený poblíž střev.

Složení:

banány

  • jeden banán
  • jeden pomeranč
  • čtvrt lžíce zázvorového prášku
  • jedna polévková lžíce kokosového oleje
  • ½ řeckého jogurtu ve skle
  • 2 lžíce lněného semínka
  • 2 lžíce sušených syrovátek

Všechny ingredience dejte do mixéru a rozmixujte je. Směs přelijte do sklenice a vychutnejte si sílu banánového nápoje. Pijte ho každé ráno, je výživný a naplní vaše srdce radostí! Dočkáte se ohromujících výsledků, které se týkají změny stravovacích návyků spojenými s úbytkem tuku.
smoothie

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Banány patří mezi nejvýživnější ovoce vůbec. Jsou vhodné při redukci tuku, ale i při nabírání svalové hmoty. Nutno podotknout, že je potřeba se u toho taky hýbat či posilovat 🙂 Ve smoothie si pak můžeme nakonbinovat další zdravé věci dle libosti. Já k banánům rád mixuju špenát a med.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button