Tiskové zprávy

Proč se vyplatí investovat do neviditelných rovnátek?

Rovnátka nejsou levná záležitost, to je bez debat. Zkuste se na ně však podívat jako na investici. Díky rovným zubům toho můžete hodně získat, pěkným úsměvem začínaje a lepším postavením ve společnosti konče.

Možná vás napadne, že u vašich dětí rovnátka mají cenu, protože mají celý život před sebou. Zatímco vy jste už na rovnátka staří. Jenomže to není tak docela pravda. Díky moderním technologiím dají rovnat zuby v každém věku, a to s velkým úspěchem.

Navíc musíte vzít v potaz, že doba dožití se stále prodlužuje, takže když se pustíte do rovnání zubů v dospělosti, budete se z rovných zubů těšit ještě dlouho. Kromě toho budou zdravější a déle vám vydrží.

Pěkný úsměv pomáhá

Neviditelná rovnátka vám umožní se usmívat na celé kolo. Už se zkrátka nebudete bát usmívat se na své okolí. Jak je známo, úsměv otevírá srdce. To platí v osobním životě, v tom obchodním otevírá dveře. Díky rovným zubům budete sebevědomější, a to vám může pomoci při pracovních pohovorech i při budování kariéry. Vynaložené peníze a úsilí se vám tak zcela jistě vrátí.

Rovnátka na leasing

Nemáte dost peněz nebo se vám nechce platit celou částku najednou? Rovné zuby si můžete pořídit i tak. Celkovou sumu za neviditelná rovnátka budete postupně splácet, obdobně, jako když si kupujete auto nebo dům.

 Zuby se dají narovnat v jakémkoli věku

I přes to, že jste v mládí měli zuby jako podle pravítka, s věkem se vám mohou křivit. Může to být následek úrazu, vytrhnutí zubů moudrosti i nemoci. Sice se není za co stydět, ale pokud nechcete, aby o vašich rovnátkách někdo věděl, pak je Invisalign jasná volba. Neviditelná rovnátka můžete nosit bez obav z toho, že by si jich někdo všiml. Průhledné dlahy jsou velmi diskrétní a v případě potřeby je můžete kdykoliv vyndat.

Prevence vážných problémů

Křivé zuby jsou poměrně častým problémem jak u dětí, tak i u dospělých. Čím křivější zuby máte, tím vyšší je pravděpodobnost, že je nezvládnete dokonale vyčistit a tím si zaděláte na spoustu potíží. Od zubního kazu přes zánět čelisti až po paradontózu. V konečném důsledku můžete o zuby poměrně rychle přijít. V opačném případě vás čekají nemalé investice do oprav poškozeného chrupu.

Nedokonalé čištění zubů provází i nošení fixních rovnátek, která se někdy musí dokonce předčasně sejmout. Jenomže Invisalign jsou snímatelná a vy si tedy budete zuby čistit bez nich. Tím pádem je riziko kazu menší.

Podpoříte své celkové zdraví

Zubní kaz a další komplikace v dutině ústní, však nemusí být jediné, co křivé zuby způsobují. Křivé zuby mohou způsobovat bolesti hlavy, uší i dutin. V důsledku špatného skusu můžete také špatně žvýkat potravu a tím si zapříčinit problémy s trávicím traktem.

S neviditelnými rovnátky Invisalign navíc odpadají i nepříjemné pocity při nošení. Jsou totiž bezbolestná. Bezbolestně tak můžete předejít celé řadě nepříjemných zdravotních problémů.

Když se nad tím zamyslíte, počáteční investice do rovnátek a čas strávený čištěním zubů, je jen minimální daň za to, co všechno na vás čeká po ukončení léčby. Váš úsměv bude zářivější, zuby vám vydrží do vyššího věku a celkově budete žít zdravější a šťastnější život.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button