PohybZdraví

Proč je nebezpečná jízda na kole?

Protože ohrožuje váš sexuální život! Žáden vtip, ale smutná realita. Nyní si to s cyklistikou jistě rozmyslíte!

Byť je tento sport perfektní pro naši fyzičku i blaho na duši, podílí se rovněž na našem sexuálním zdraví, jak ukázal nedávný výzkum, prezentovaný v americkém časopise o sexuální medicíně.

V čem tedy tkví ono nebezpeční? Ukázalo se, že nadměrné přepínání se jízdou na kole, může znecitlivět ženskou pochvu, případně alespoň oslabit sexuální prožitek. To už za přehodnocení priorit stojí, co myslíte?

Studii se podrobily ženy, které se věnují aktivní cyklistice , a to alespoň okolo šestnácti kilometrů týdně. Výsledky prokázaly, že sedla tlačí na ženské pohlavní ústrojí a mají tak vliv na ztrátu citlivosti tohoto orgánu. Nicméně tento problém se netýká pouze žen, ale i mužů, u kterých může pro změnu jít o erektilní dysfunkci.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button