Zdraví

Pojďte si přečíst zásadní fakta o negativních účincích podzemních vod

Je třeba se konečně zaměřit na škodlivost podzemních vod, které mají zásadní vliv na naše zdraví. Řeč je o záření, které podzemní vody uvolňují.

Podzemní voda je naprosto všude. Dokonce v některých částech Chorvatska se jí nelze ani vyhnout. Záření, které tyto vody uvolňují, vzniká právě reakcí mezi molekulou vody a minerálních látek, které se nachází v půdě. Síla tohoto záření se odvíjí od dynamiky, množství a rychlosti toku vody. Nebezpečné je toto záření zejména v místě, kde spíte, anebo kde trávíte nejvíce času během dne, noci, ale nakonec i v průběhu let.

Každý člověk je unikátní, tudíž i míra jeho odolnosti je odlišná. Testy ale prokázaly, že přibližně po deseti letech pobytu v místě, kde se právě vyskytuje takové záření podzemních vod, se u člověka začne projevovat řada chronických chorob, které mohou vést až ke smrti.

Pojďme si blíže specifikovat záření – nabízí se dvě sítě záření, Hartmanna net a Curryho net. V překladu Hartmannova síť je obdélníkového tvaru a její linky se pohybují v magnetickém poli mezi severem a jihem, východem a západem. Karí diagonální síť, tedy druhá verze sítě, se pak od té Hartmannovy liší jak polohou, tak strukturou a je považována za biologicky daleko bezpečnější, než je právě ta Hartmannova. Nejnebezpečnější je pak místo, kde se tyto dvě sítě prolínají. Je mu tedy nutné se vyhýbat. Pokud se detekuje sídlo takového záření, a to se nachází například v místě, kde spíme, je třeba od základu přestavit nábytek. Tedy namísto postele například skříň a podobně. Zkrátka odpočinkový nábytek nesmí být na místě, kde se objevuje záření.

Pokud jste ve fázi výběru pozemku k zástavě, je třeba se nejprve obrátit na odborníky, kteří jsou schopni zjistit, jak moc je pozemek ohrožený zářením podzemích vod. Tomuto radioaktivnímu poli se lze vyhnout dříve, než pozemek koupíte. Pokud však již disponujete domečkem v negativním poli, mají existovat určité izolační materiály, které figurují jako první pomoc, snižující alespoň něco málo z onoho záření. Pamatujte si, že pokud víte, že je váš dům nebo daná místo zasažena zářením, neměli byste se na tomto místě zdržovat více než čtyři hodiny denně v rámci svého bezpečí.

Důvod, proč je toto záření nebezpečné, hledejme v banálním rozlišené jakéhokoli záření, které má vždy nějaké polarity – pozitivní, negativní, anebo neutrální. Tedy lidské receptory mají kladnou polaritu a při styku s negativní polaritou logicky přicházejí do nerovnováhy, která způsobuje různé nemoci, nespočet zdravotních problémů, jako jsou například bolesti hlavy, svalů, anebo jde o křeč, apatii, nervozitu, problémy se srdcem či plícemi, a mohli bychom pokračovat vysokým krevním tlakem, problémy s ledvinami, močovými orgány, a nakonec je to leukémie nebo rakovina.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button