Hubnutí

Pití tequily pomáhá zhubnout!

Je známo, že pití přílišného množství koktejlů znamená příjem mnoha zbytečných kalorií. Nová studie ovšem zjistila souvislost mezi pitím tequily a ztrátou nadváhy.

Podle Americké chemické asociace, která provedla výzkum o účincích tequily, jde zejména o to, že tequila může pomoci snížit hladinu cukru v krvi. Konkrétněji řečeno: v rostlinách agáve, ze kterých se tequila vyrábí, je obsažen cukr, který účinkuje na hladinu glukózy v krvi.

Přírodní cukry z agáve (rozhodně nezaměňovat s agávovým sirupem) jsou „zažívací“, což znamená, že nezvyšují hladinu cukrů v krvi.

tequily

V průběhu studie vědci zjistili, že myši, kterým byla podávána standardní strava a voda, ke které se přidal cukr z agáve, jedly méně a měly i nižší hladinu cukru v krvi než myši, které konzumovaly přímo agáve.

Samozřejmě, že výzkum na myších negarantuje naprostou přesnost a pravdivost výsledků, a proto se do budoucna chystají ještě další a přesnější výzkumy. Ale i přesto, pokud se budete v budoucnu rozhodovat mezi míchanými koktejly a tequilou, vyberte tequilu!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button