Hubnutí

Pijte tuto směs každé ráno a zredukujte tukové zásoby kolem břicha

Hubnutí je pro mnohé velmi náročný proces, protože dobré jídlo a pití si občas dopřejeme všichni a bez rozdílu. My vám dnes ukážeme, jak se zbavíte břišního tuku. Bez pohybu a zdravého životního stylu to však nebude. Přesto je tento nápoj pomocnou metodou k urychlení metabolismu a samotného procesu hubnutí.

tukovéMěli byste také vědět, že důvodem přebytečného břišního tuku je zpomalená střevní peristaltika. Vyzkoušejte vaší tradiční snídani nahradit tímto nápojem a nastartujte tak detoxikaci organismu. Spálíte tukové buňky kolem pasu, což je určitě i vaším cílem. Stačí jen dodržet jednoduché pokyny.

Recept na hubnutí

Do misky s obsahem 100 ml vroucí vody vložte 6 švestek, přikryjte je a nechte 10 minut odpočívat. Mezitím si v jiné misce smíchejte 2 lžíce ovsa, lžičku drcených lněných semínek a lžičku kakaa. Švestky dobře nasekejte nožem nebo dejte do mixéru a přidejte k obilninám a kakau. Přilijte 300 ml kefíru a dobře zamíchejte. Tento nápoj uchovejte v lednici do druhého dne a vypijte ho hned ráno na lačno. Po jednom měsíci užívání se zbavíte 3 – 5 kg, zejména v oblasti břišních partií. Budete se zase cítit svěží a plní energie.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button