Tiskové zprávy

Ochutnejte to nejlepší z evropských vín – v romantické vinárně i u vás doma

Romantický večer ve dvou? Není nic příjemnějšího než jej doplnit lahodným vínem a hezkou atmosférou. Pokud patříte k milovníkům vína a potěší vás ten nejlepší výběr z domácí i zahraniční produkce, vyplatí se vypravit tam, kde vínům skutečně rozumí. WineBar vás potěší příjemným prostředím, znalým personálem, a hlavně výběrem těch nejlepších vín, které váš večer promění v neopakovatelný zážitek.

Vinařská procházka Evropou

Nabídka se soustředí okolo vín od malých evropských vinařů. To zaručuje maximální kvalitu, ale také netradiční zážitek, kdy máte možnost poznat, jak se od sebe jednotlivé regiony liší a co mohou nabídnout. Degustační balíčky vám umožní ochutnat nejen více druhů vín, ale také je vhodně propojit s pokrmy, které chuť vína pozvednou na jinou úroveň.

Jedinečný zážitek i u vás doma

Skvělé je, že podnik je připraven i na druhou vlnu epidemie koronaviru, a umožňuje vám nechat si vína dovézt doslova až k vašemu prahu. Dokonalá moravská, španělská či rakouská vína si tak můžete vychutnat i v klidu a bezpečí vašeho domova. Na internetových stránkách eshopu můžete vybírat z nabídky degustačních balíčků, které vám umožní i doma zažít netradiční procházku po evropských vinicích.

Inspirujte se a rozdávejte radost

Ve WineBaru stále pracují na tom, aby byl váš zážitek s vínem vždy jedinečný. Nabízí například tematické degustace vína, které se soustředí na vybranou oblast nebo producenta. Vždy se dozvíte spoustu zajímavých informací, které vám do budoucna pomohou vybírat vína, která vám budu chutnat.

Jelikož se blíží doba Vánoc, je jistě načase myslet také na to, čím obdarujete své blízké nebo své spolupracovníky. A lahvinka vína musí potěšit skutečně každého. Zvlášť když se jedná o pečlivě vybraný kousek, který je kvalitní a má svůj příběh. Pro B2B odběratele má navíc Wine Bar připraveny výhodné podmínky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button