Jídlo a recepty

Neutrácejte za vitamínové vody, připravte si je sami!

Proč kupovat vodu s vitamíny, když si ji můžete připravit snadno a rychle sami doma?Vitamínová voda, která je v obchodech běžně k dostání, není nic jiného, než voda obsahující vitamíny v podobě rozpustných prášků. Tak čtěte dál a dozvíte se, jak si vitamínovou vodu připravit doma.

Pomocí následujícího jednoduchého návodu si vyrobíte vodu s vitamíny, která bude mnohem zdravější než balená vitamínová voda z hypermarketu.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 1 citron
  • 1 okurku
  • 2 čajové lžičky čerstvého nastrouhaného zázvoru
  • 12 lístků máty
  • 2 litry vody

Jak vodu připravit?

Rozřežte citron a okurku na kousky, pokud se jedná o zralé bio produkty, neloupejte je. Do nádoby přidejte drcený zázvor a zbývající ingredience. Poté vše zalijte vodou. Směs vložte do chladničky a nechte odstát nejméně 8 hodin. Jednou za čas vše zamíchejte.

Použité ingredience v domácí vitamínové vodě mají velký vliv zvláště na žaludek, jelikož napomáhají vstřebávání potravy. To pomáhá při odstraňování škodlivých látek z těla.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button