Jídlo a receptyKrása

Nadbytek tělesné hmotnosti jako globální jev? Skořice s medem rozpouští tuk

Lidí s obezitou neustále přibývá. Není těžké odhadnout, proč tomu tak je. Řada lidí je méně aktivních, než by měla..tráví více a více času u televizoru na gauči, počítače či hraní videoher.  A to by bylo, aby se tento jev neodrazil na postavě a celkovém zdraví.

Sedavý způsob života s tím jednoznačně koresponduje. K tomu navíc konzumace zpracovaných a rafinovaných potravin! Sami jste si tento způsob vybrali.

Hladina špatného cholesterolu LDL se zvyšuje a naopak HDL dobrého cholesterolu snižuje. Pro změnu životního stylu je tak potřeba učinit pár kroků. Choďte více na procházky a aktivně se naučte cvičebnímu režimu. Spálíte tuk a se zdravou stravou budete fit. Posílíte tak i imunitní systém.

Recept:

  • 1 čajová lžička skořiceskořice
  • 2 polévkové lžíce medu
  • 250 ml vody

Příprava a použití:

Skořici dejte do hrnce s vroucí vodou a chvíli povařte. Nechte vychladnout při pokojové teplotě a až poté přidejte med, který lehce vmíchejte. Konzumujte půl šálku denně před spaním a druhou polovinu ráno následujícího dne, před snídaní na lačno. Již během jednoho týdne si všimnete pozitivních změn souvisejících s vaší hmotností. Kombinace skořice a medu je zabijákem vaší obezity! Své tělo tak obohatíte navíc i o vitamíny, minerály a antioxidanty. Zničíte tak volné radikály v těle.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button