Lidí s obezitou neustále přibývá. Není těžké odhadnout, proč tomu tak je. Řada lidí je méně aktivních, než by měla..tráví více a více času u televizoru na gauči, počítače či hraní videoher.  A to by bylo, aby se tento jev neodrazil na postavě a celkovém zdraví.

Sedavý způsob života s tím jednoznačně koresponduje. K tomu navíc konzumace zpracovaných a rafinovaných potravin! Sami jste si tento způsob vybrali.

Hladina špatného cholesterolu LDL se zvyšuje a naopak HDL dobrého cholesterolu snižuje. Pro změnu životního stylu je tak potřeba učinit pár kroků. Choďte více na procházky a aktivně se naučte cvičebnímu režimu. Spálíte tuk a se zdravou stravou budete fit. Posílíte tak i imunitní systém.

Recept:

  • 1 čajová lžička skořiceskořice
  • 2 polévkové lžíce medu
  • 250 ml vody

Příprava a použití:

Skořici dejte do hrnce s vroucí vodou a chvíli povařte. Nechte vychladnout při pokojové teplotě a až poté přidejte med, který lehce vmíchejte. Konzumujte půl šálku denně před spaním a druhou polovinu ráno následujícího dne, před snídaní na lačno. Již během jednoho týdne si všimnete pozitivních změn souvisejících s vaší hmotností. Kombinace skořice a medu je zabijákem vaší obezity! Své tělo tak obohatíte navíc i o vitamíny, minerály a antioxidanty. Zničíte tak volné radikály v těle.

Čtěte:  Připravte si s námi nápoj, který stabilizuje hladinu cukru v krvi: potlačíte tím chuť na sladké

ZANECHAT ODPOVĚĎ